03133686030-32
امور مشتریان

ماشین سازی صالح همواره به مشتری مداری شهرت داشته زیرا رضایت مشتری را سبب رشد و پیشرفت میداند. در راستا کلیه مشتریان گرامی میتوانند با برقراری ارتباط با واحد فروش و پیشتیبانی هرگونه سفارش و یا پیشنهاد را کتبا ارائه نمایند.

نصب و راه اندازی

ماشین سازی صالح مفتخر به ارایه کلیه خدمات مهندسی و مشاوره در زمینه طراحی و تهیه نقشه نصب و راه اندازی تجهیزات خریداری شده است. در واقع با بکارگیری متخصصین خبره و مهندسان با تجربه این رویکرد را محقق ساخته است و همواره از ارایه درخواست از طرف مشتری تا راه اندازی ماشین الات و تولید ازمایشی تحویل خط تولید و تاییدیه کارفرما همراه با مشتریان خواهد بود.

پشتیبانی مادام العمر

با هدف مشتری مداری وتکریم ارباب رجوع و دسترسی به قطعات یدکی اصلی قادر به ارایه خدمات پس از فروش به صورت دائمی میباشد و در راستای رضایت مشتریان گرامی تمامی دستگاهها و تجهیزاتی که نیاز به تعمیرات و بازسازی داشته باشند را در اولویت کار قرار داده و از ارائه خدمات به مشتریان متفرقه معذور است .

تحویل به موقع

ماشین سازی صالح با بهره مندی از متخصصان با تجربه و طراحی و ساخت قطعات یدکی قادر به تحویل به موقع سفارشات مشتریان است . همچنین به علت تامین قطعات یدکی کلیه ی محصولات این شرکت درخواست های شما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده شده و تحویل میگردد.